FOTOOBRAZY

NABÍDKA TIŠTĚNÝCH OBRAZŮ Z FOTOGRAFIÍ ZVEŘEJNĚNÝCH V TOMTO PROJEKTU.

. . . . . . . . .

Možnost získání jakékoliv fotografie uveřejněné na stránkách mistamehomesta.cz v tištěné formě.

Není pro mě větší poctou, než když se Vám některá z mých fotek líbí natolik, že si řeknete o její tištěnou verzi. Já se potom postarám o to, aby tisk i provedení výsledného obrazu bylo takové, že bych se nestyděl si ho sám pověsit do obýváku, pracovny nebo třeba obchodního prostoru.

Jsem schopen na přání sestavit i soubor fotografií, tak aby k sobě ladily a tvořili tak větší plochu nebo vyprávěli příběh místa s více jeho detaily.

Fotoobrazy vytvářím následujícími postupy:

.

Obrazy na dřevěné desce: Tisk na fotopapír s následným podlepením a zalakováním UV lakem.

Na výběr je z polomatného a lesklého fotopapíru vysoké gramáže. Podlepení je řešeno přenosem výtisku na dřevěnou desku o tloušťce 1 cm. Povrchová úprava je provedena UV lakem taktéž v matu nebo lesku.

.

. . . . . . . . .

Fotografie tištěné na malířské plátno, vypnuté na ručně vyrobeném rámu přesně na míru dle formátu fotografie.

. . . . . . . . .

Tisk na bělené plátno ( 340 g/m2 ) s vysokým kontrastem a ostrostí kresby ve vysokém rozlišení. Dřevěný rám má hloubku 2 cm. Celý obraz je zakonzervován polomatným nebo lesklým UV lakem.

.

. . . . . . . . .

Zarámované tisky na barytovém papíře.

. . . . . . . . .

Pravý barytový papír je vhodný zejména pro tisk černobílé fotografie. Věrně simuluje baryt známý z fotokomory a dává obrázkům vysokou ostrost a dynamiku. Po potištění a vyschnutí média jsou na fotografie naneseny tři vrstvy polomatného laku. Nakonec je celek zarámován do černého kovového rámečku, s paspartou nebo bez (dle zvolené velikosti motivu).

.

. . . . . . . . .

.

V případě zájmu o vyhotovení originálního obrazu nebo jakéhokoliv dotazu ohledně možnosti získání fotografií mě neváhejte kontaktovat pomocí emailu nebo Facebooku.